29 Ocak 2009 Perşembe

İşsizlik_YorgunlukBugün yorgun bir biçimde uyandım ..okdar uyuyorumm ama hala yorgunluk hisediyorumm nasıl oluyor anlamıyorumm:( gözlerim yanıyorr ve halsizim galiba hasta olcam :( bugün iş görüşmesine gittim bu Türkiye de işe girmek için torpilin olması lazım artık yoruldum iş aramaktan ...Arkanda sağlam torpilin yoksa olmuo ne yazık ki bizde üniversite mezunları olarak boş boş geziyoruz ne yazık kii .....sesimi duyan varsaaaaaa beni işe alsınnnn :) oh içimi boşaltım çok doluyum yaa çokkk...oy istiyorlarrr vermiyorumm kardeşim oy felan bana iş vermiyen devlete ben oy veriptee tekrar aynı şeyleri yaşıyım kriz kriz kriz tek laf bu napcaz ne etcez ..neden öss ye girioyoruz ki boşuna masraf üniverisite okumak yetmiyor anlıcanızz:(neyse çok konuştum galiba dinleniginiz için teşekkürler :)))))

3 yorum:

MoonSun dedi ki...

Ozlemcim insallah hemen bulursun bir is, ne olur cabucak pes etme... haklisin insan umutsuzluga kapilinca cok karamsar oluyor... Sen inan yeter ki :)) Kocaman sevgiler :)

ÖzLeM dedi ki...

Slm Moonsunn ..

İnşallah bulurum ama zor gibi:( bu hayatta karamsarlıgı yenmek artık hiç kolay değil umarım herşey yoluna girer... Sana da kocamann sevgiler.....

splendid dedi ki...

Some of the content is very worthy of my drawing, I like your information!
costume jewelry